Angļu bokss
Reģistrējies: 2015-07-16
Ziņojumi: 12
Varbūt kāds ir ko dzirdējis, vai Luksemburgas pilsētā ir iespējams nodarboties ar boksu cilvēks, kas zina tikai angļu valodu? Gūgle rāda Krav Magas centru, bet tas lūk nav gluži bokss.

Viktors
Reģistrējies: 2017-10-09
Ziņojumi: 1
http://www.stormboxing.lu/
Paldies! Metīšu aci.

Vai ir arī sanācis tur piedalīties?
Ne puse dzīves nepagāja, kamēr es tomēr aizkārpījos līdz boksam. Atradu citā vietā. Sturmboxingam nodarbību laiki kaut kādi jokaini, kas man nederēja. Ar boksu tagad nodarbojos Athletic Center Luxembourg. Tas ir fitnesa klubs Hollerich rajonā, kur bez visādiem skrienamajiem un cilājamajiem verķiem, tiek piedāvātas dažādu virzienu cīņu nodarbības. Samaksājot par abonementu, var iet uz tām visām. Es paņēmu trīs mēnešus par 150 eirām (50 par mēnesi ir gandrīz kā Rīgā) un eju tikai uz boksu. Manīju, ka viens džeks no mūsu grupas gāja pirms boksa uz Tai boksu. Kā to var izturēt, nezinu, jo slodze tomēr pamatīga.

Par pašu treniņu. Treniņus mēdz vadīt dažādi cilvēki. Līdz ar to treniņu process atšķiras. Kopējas iezīmes ir tādas, ka sākumā, kamēr visi sapulcējas, katrs savā nodabā darbojas ar lecamauklu. Pēc tam ir diezgan ilga iesildīšanās daļa, kā laikā notiek visādas lēkāšanas un boksa sitienu imitējošas darbības, kā arī atspiešanās un tādā garā vingrinājumi diezgan veiklā ritmā, mūzikas pavadījumā. Nākamajā daļā visi velk savus cimdus, sadalās pa pāriem un atstrādā sitienu kombinācijas, ko ierāda treneris. Sišana notiek pa partnera cimdiem, jo ķepas utt. te boksā nelieto. Savādā kārtā arī boksa maisu te nav. Nākamajā daļā ir kaut kas līdzīgs mācību sparingiem ar kādu specifisku uzdevumu, piemēram, izmantot tikai priekšējo roku utt. Sitienus jāveic ļoti viegli, knapi pieskaroties. Beidzamajā daļā mēdz būt vingrinājumi uz tepiķīšiem statiskai slodzei – planka utt. Pēc treniņa kājas mīkstas un galva brīva no ikdienas domām.

Grupā cilvēki visi mierīgi. Sarunām laika nav, turklāt daudzi velk zobu sargus. Cik nu esmu gājis, ir diezgan mazs pastāvīgo nācēju vai arī cilvēki nāk ar lielākiem pārtraukumiem, bet tas nemaz netraucē. Vecums dažāds, vairāk ap pusmūžu. Jaunāki iet uz Tai boksu, vecāki - nezinu, varbūt sēž mājās un grauž popkornu.

Lūk tādi tie pīrāgi. Nāciet nodarboties ar boksu! wink
Reģistrējies: 2017-02-05
Ziņojumi: 2

Central Boxing Club Luxembourg-

Abonoments uz gadu apm. 220 eiro (amatierim, iesācējam)

Pirmās trīs reizes par brīvu!!!

Nodarbības 3 x ned. Pirmdien,trešdien, piekdien pl.18h00 -20h00

Rīgā protams ir cits līmenis, bet ir ok.

Treniņi ir visiem kopā (meitenes,zēni,amatieri un sportisti) vienā zālē.
Blakus pieejama arī trenažieru zāle.

Lai veicas!